VELKOOBCHOD MARTEX export-import

Velkoobchod

Naše firma se zabývá velkoobchodní činností, zásobením a prodejem komodit uvedených v hlavních sekcích a na titulní straně webu MARTEX export-import.

Jedná se především o dětský nábytek - převážně z masivního dřeva. Svým provedením a zpracováním je tento dětský nábytek i jeho doplňkový sortiment ojedinělým na českém trhu a proto nepodléhá konkurenčnímu boji. Tento sortiment naleznete, po registraci, v sekci VELKOOBCHOD DĚTSKÝ NÁBYTEK.

Nabízíme také další zboží za bezkonkurenční ceny v sekci:
VELKOOBCHOD NÁBYTEK

Zajímavé pro Vás bude bezesporu také zboží v kategorii:
VELKOOBCHOD NÁBYTEK II. JAKOST
Zde nabízíme doplňkový nábytek renomovaných značkových výrobců západní Evropy vysoké hodnoty a provedení za snížené ceny - a to až o 70% z původních cen katalogu.

Dále nabízíme oblečení a doplňky značkových výrobců formou velkoobchodu a to v sekci: VELKOOBCHOD TEXTIL OUTLET

Další nespornou výhodou REGISTRACE u nás je možnost využití kategorie:
ON-LINE POPTÁVKA-NABÍDKA, kde můžete za sjednaných podmínek poptávat zboží, které není zahrnuto v naší nabídce a zároveň také nabízet přebytky svých zásob, kterých může naopak jiný prodejce využít.

Spolupráce s námi Vám zajistí nové rozměry Vaší činnosti, rozšíření sortimentu a snadné dosažení úspěchu v jeho prodeji. Zajistíme Vám také pružné zásobení a prezentační akce v naší režii. Zde budete, pokud se stanete našimi partnery, prezentováni jako prodejci dané, Vámi zvolené, komodity.

Registrovaným obchodním partnerům zabezpečíme - z naší strany - konkurenci schopnost v jejich regionu. Nebudeme oslovovat a přijímat další zájemce o spolupráci s námi z Vašeho bezprostředního okolí s poptávkou ve shodné komoditě zboží.
Naším cílem je také Váš úspěch. Nechceme proto vytvářet nekalou konkurenci mezi našimi partnery za účelem profitu naší firmy.

Naše firma využívá dlouholetých partnerských vztahů a zkušeností se zahraničními výrobci a dodavateli námi nabízených produktů - a to již od roku 1993.
Jsme odhodláni vyvíjet úsilí, čas i finanční prostředky nad rámec běžných povinností pro Vaši prosperitu, plynulé zásobení a spokojenost s prodejem námi dodávaného zboží .

Spolupráci s námi započnete závaznou REGISTRACÍ, která je Vám nabízena v úvodu našich webových stránek formou formuláře - je zcela ZDARMA.
Vítáme nejen zkušené obchodníky, ale jsme připraveni pomoci a předat naše zkušenosti také všem začínajícím.

Těšíme se na spolupráci s Vámi i na Vaše případné dotazy.
MARTEX export import

KONTAKT:

MARTEX - Hronov
Jiřího z Poděbrad 324,
549 31 Hronov

Tel.:    +420 491 482 804
mobil: +420 602 121 314

e-mail:
info@martex-ml.cz

Fakturační adresa
Mikoláše Alše 492,
549 31 Hronov

MAPA:

POPTÁVKA:

Pokud máte zájem o některou z našich činností nebo se jen chcete na něco zeptat, můžete využít tento formulář.

 

Odesláním souhlasíte s dokumentem Obchodní podmínky a GPDR.